Leopard 51 PC

Najnowszy członek rodziny katamaranów z napędem silnikowym - Leopard 51 Powercat zapewnia ogrom ciekawych rozwiązań, takich jak elegancki wygląd, duży przedni kokpit, dodatkowe przestrzenie na relaks i odpoczynek, okazały pomost nawigacyjny oraz całkowicie zmienione wnętrze, którego standard został podniesiony poprzez dodanie nowoczesnych urządzeń.

Bazując na sukcesie, jaki odniósł Leopard 47 PC, ten katamaran jest efektywny ekonomiczne dzięki mniejszemu zużyciu paliwa, niż w przypadku poprzednich modeli. Posiada on również rewelacyjny i ergonomiczny wygląd, który sprawia, że poruszanie się na jachcie staje się wygodne i bardzo proste.

Katamaran może się pochwalić ogromnym i otwartym salonem, kambuzem z najnowocześniejszym wyposażeniem, 3 kabinami oraz 3 toaletami oraz apartamentem dla właściciela w prawym kadłubie znajduje się. Leopard 51 Powercat łączy w sobie najlepsze rozwiązania stosowane w jachtach naszej floty żaglowej oraz luksus i łatwość, jakie można znaleźć na jednostkach motorowych.

Kontakt

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.