Leopard 45

Katamaran żaglowy Leopard 45 został stworzony zgodnie z duchem innowacji przy wykorzystaniu opinii właścicieli i użytkowników poprzednich modeli. Sprawia to, że jest wartościową jednostką o eleganckiej linii, pozwalającą spełniać pełnomorską pasję.

Dzięki projektowi konstrukcji opracowanemu przez Simons & Voogd Yacht Design oraz wyglądowi zewnętrznemu i wystrojowi wnętrz stworzonemu przez światowej klasy zespół projektantów z Robertson and Caine, Leopard 45 nie tylko opiera się na najlepszych rozwiązaniach stosowanych w dotychczasowych modelach Leoparda, ale przede wszystkim oferuje nową stylistykę sylwetki i ulepszone zakwaterowanie.

Zewnętrzna stylistyka ewoluowała z zaokrąglonych kształtów obecnych na pokładach pozostałych modeli Leoparda, do ostrzejszych krawędzi i bardziej wyrazistego wyglądu zwieńczonego opływowym dachem, który rozciąga się nad kokpit dziobowy i rufowy.

Dostępny w konfiguracji trój- i czterokabinowej Leopard 45 zapewnia doskonałą przestrzeń wypoczynkową w zwiększonym kokpicie rufowym o nowym układzie, ergonomicznie zaprojektowanym salonie i otwartej kuchni oraz w większym kokpicie dziobowym i na pokładzie.

Jacht zapewnia zarówno wygodę, jak i zwinność, łącząc w sobie ogrom 25-letniego doświadczenia produkcji Leopardów.

Podsumowując, katamaran żaglowy Leopard 45 zapewnia bezkompromisową jakość wykonania, elegancką stylistykę, rozsądny i praktyczny układ, innowacyjne technologie oraz żeglarską wygodę przy każdym stanie morza.

Kontakt

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.