Leopard 40

Leopard Catamarans z dumą prezentuje nowy model Leopard 40. Innowacyjny i finezyjnie wykonany katamaran z całą pewnością rozgrzeje krew wszystkim tym, którzy są zainteresowani nowym katamaranem w klasie do 12 metrów.

Leopard 40, jak i wszystkie poprzednie modele linii Leopard, został wyprodukowany przez południowoafrykańskich budowniczych Robertson and Caine. Doświadczeni architekci jachtów Simonis Voogd oraz zespół projektantów z Robertson and Caine nadali niezwykle wyjątkowy i nowoczesny wygląd Leopard 40. Szybkością, sprawnością i wydajnością na morskich wodach przypomina on swoich poprzedników, jednakże nowością jest zwiększona objętość kadłubów przy zachowaniu konstrukcji odpowiadającej pozostałym modelom linii Leopard pozostających obecnie w produkcji.

Wewnątrz Leopard 40 nie przypomina żadnego z poprzednich katamaranów linii Leopard. Kambuz znajduje się z przodu, a ustawiona przodem kanapa oraz stół zostały umiejscowione na rufie. Dzięki tej koncepcji oraz ogromnym przesuwnym szklanym drzwiom pomiędzy salonem, a kokpitem rufowym możliwe było uzyskanie panoramicznego widoku. Zastosowane rozwiązanie ułatwia poruszanie się gościom, zapewnia łatwe przejście pomiędzy salonem, a kokpitem rufowym i dzięki niemu możliwe było połączenie wewnętrznej i zewnętrznej przestrzeni użytkowej. Co więcej, w kambuzie znajduje się ogromne okno z widokiem na dziób oraz drzwi prowadzące na pokład dziobowy jachtu. Drzwi zwiększają odczucie swobody, ułatwiają poruszanie się po katamaranie, a także zwiększają przepływ powietrza wewnątrz jachtu.

Podobnie jak w pozostałych jachtach z linii Leopard, wnętrze nowego katamaranu Leopard 40 jest bardzo jasne, dominuje w nim lekkość, nowoczesność i przestronność.

Kontakt

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.